Ukáž svoje znalosti ako HR Generalist a staň sa súčasťou nášho tímu

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako HR Generalista v Honeywell budete zodpovedný/á za:

* Zabezpečovanie plynulej komunikácie v spoločnosti - podpora HR procesov, podpora manažmentu a výroby
* Definovanie pozícií a požiadaviek na ich obsadenie
* Nastavenie systémov odmeňovania, hodnotenia a vzdelávania
* Administratívne spracovanie recruitingovej agendy vrátane nástupu, výstupu a mzdových podkladov zamestnancov
* Administrácia interného systému a databáz
* Príprava štatistík, analýz, reportov a prezentáciíí
* Podpora mzdového oddelenia - tvorba podkladov

Miesto výkonu - Stará Turá- Honeywell (bývalý Elster)

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ponúkame Vám
* Bezplatný firemný autobus zo smeru

Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, Elster
Podolie – Častkovce – Čachtice – Bzince pod Javorinou – Lubina – Hrnčiarové – Miškech Dedinka – Stará Turá, Elster
Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, Elester
Nová Bošáca – Moravské Lieskové – Dolné Srnie – Nové Mesto nad Váhom – Hrušové – Stará Turá, Elster
Papraď – Topolecká – Súš – Stará Turá ZŠ – Stará Turá Prior – Stará Turá, ELster

* Pružná pracovná doba
* Dochádzkový bonus
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce
* Príspevok do 3.dôchodkového piliera
* Ročné navyšovanie mzdy
* Odmena za odporučenie zamestnanca
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Poukazy na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty
* Príjemné, čisté a moderné pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu

Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Adminidtratíva, Ľudské zdroje a personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

* Plynulá znalosť anglického jazyka slovom a písmom, denná komunikácia so zahraničím - PODMIENKA
* ukončené VŠ vzdelanie v oblasti ľudských zdrojov/personálneho manažmentu/financií
* minimálne 2 ročná prax na pozícii HR Generalist - PODMIENKA
* Znalosť databázových systémov SAP a People Soft veľkou výhodou
* Znalosť v Zákonníku práce - PODMIENKA
* Pokročilý užívateľ balíka MS Office
* Samostatnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Táto pozícia sa obsadzuje na dobu určitú, ako zástup za materskú dovolenku

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 129,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Adresa spoločnosti

Honeywell, spol. s r.o. ; Elster
Nam.Dr.A.Schweitzera
91601 Stará Turá
ID: 3291922   Dátum zverejnenia: 27.2.2018