Hľadáme kolegu na pozíciu Strategického nákupcu

Honeywell Staffing Team

Nam.Dr.A.Schweitzera, 91601 Stará Turá, Piešťany, Senica, Trenčiansky kraj, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov stará a má im čo ponúknuť.
Buďte aj Vy Elster!

Vaša náplň práce:
*spolupráca na tvorbe a implementácii dohodnutej stratégie nákupu pre kovové komponenty,
*eliminovanie rizík v prerušení dodávok,
*vytváranie a vedenie projektov na znižovanie doby dodania,
*vytváranie rámcových objednávok a udržiavanie dát v ERP systéme,
*reportovanie výsledkov za danú kategóriu,

Miesto výkonu - Stará Turá- Honeywell (bývalý Elster).

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ponúkame Vám
* Bezplatný firemný autobus zo smeru

Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, Elster
Podolie – Častkovce – Čachtice – Bzince pod Javorinou – Lubina – Hrnčiarové – Miškech Dedinka – Stará Turá, Elster
Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, Elester
Nová Bošáca – Moravské Lieskové – Dolné Srnie – Nové Mesto nad Váhom – Hrušové – Stará Turá, Elster
Papraď – Topolecká – Súš – Stará Turá ZŠ – Stará Turá Prior – Stará Turá, ELster

* Pružná pracovná doba
* Dochádzkový bonus
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce
* Príspevok do 3.dôchodkového piliera
* Ročné navyšovanie mzdy
* Odmena za odporučenie zamestnanca
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Poukazy na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty
* Príjemné, čisté a moderné pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu

Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technika, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* VŠ vzdelanie – ekonomické alebo technické zameranie.
* Práca s MS Office.
* ANJ na komunikatívnej úrovni.
* Nemecký jazyk výhodou.
* Komunikatívna osobnosť so schopnosťou pružne reagovať na zmeny.
* Práca v systéme SAP výhodou

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 129,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Adresa spoločnosti

Honeywell, spol. s r.o. ; Elster
Nam.Dr.A.Schweitzera
91601 Stará Turá

Kontakt