Absolventi pozor, vieme ako sa správne odraziť do pracovného života (trainee program full time)

Honeywell Staffing Team

Záborské 515, 082 53 Záborské, Prešovský kraj, Prešov, Košice
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolventom Vysokej školy? Nevieš sa uplatniť na trhu práce?

* Jedinečná príležitosť pre absolventov vysokých škôl bez praxe nadobudnúť skúsenosti v automobilovom priemysle
* Máš základné technické zručnosti? Dobré logické a analytické schopnosti?
* Máš chuť učiť sa stále nové veci a rozvíjať sa?
* Tak neváhaj a prihlás sa k nám
* Ak si na tieto otázky odpovedal/-la kladne, si ten správny kandidát/-tka do Trainee programu pre absolventov VŠ.
* Čaká ťa postupná rotácia na pracovných postoch vo vybranej výrobnej prevádzke

* Možnosť získať trvalé pracovné miesto v automotive tíme
* Odborné školenia
* Samostatnú prácu pod vedením špecialistov a manažérov
* Získať nové poznatky a skúsenosti z praxe v automotive oblasti
* Možnosť pracovať na rôznych oddeleniach: procesu, kvality, BOZP, údržby, logistiky, produkcie etc.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.2.2018 (ostáva ešte 48 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Absolvent vysokej školy technického zamerania max. 2 roky po skončení štúdia v odbore strojárstvo, elektrotechnika, automatizácia, mechanizácia, kvalita produkcie, priemyselné inžinierstvo, výrobné technológie a pod.
* Znalosť anglického jazyka- výhoda
* Komunikatívnosť, zodpovedný prístup k práci a flexibilita
* Potenciál na osobnostný a profesionálny rozvoj, schopnosť rýchlo sa učiť nové veci, ochota ďalej sa vzdelávať
* Motivácia a záujem

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 129,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Adresa spoločnosti

Honeywell Turbo s.r.o.
Záborské 515
082 53 Záborské

Kontakt

Kontaktná osoba: Sona Eliasova
E-mail: poslať životopis
ID: 3261396   Dátum zverejnenia: 5.12.2017