Montážnik vo výrobe - Brigáda na 4 hodiny denne na Vami vybrané dni

Honeywell Staffing Team

Nam.Dr.A.Schweitzera, 91601 Stará Turá, Senica, Trenčiansky kraj, Myjava, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Elster Stará Turá ponúka dlhodobú brigádu na 4 hodiny pre:
* študentov
* dôchodcov
* popri práci

Hľadáme brigádnikov na pomocné práce vo výrobe plynomerov s možnosťou výberu zmien.

Voľné zmeny cez týždeň: 15 - 19 hod, 14 - 18 hod, 18 - 22 hod poprípade aj kombinácia 8 hod. od 14 - 22 hod

Voľné zmeny v sobotu: 6 - 14 hod a 14 - 22hod

Čo je náplňou práce?

* Skladanie umelohmotných komponentov a následné uchytenie na plynomer
* Balenie hotových výrobkov a príprava na expedíciu
* Pomocné práce vo výrobe plynomerov
* Nemusíte sa báť, všetko Vás naučíme a na pozíciu Vás dôkladne zaškolíme.

Ponúkame Vám
* Príjemné a moderné pracovné prostredie
* V prípade záujmu možný prestup na trvalý pracovný pomer

Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Manuálna zručnosť a logické myslenie
* Chuť učiť sa novým veciam
* Samostatnosť, precíznosť, tímový hráč

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 129,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Adresa spoločnosti

Honeywell, spol. s r.o. ; Elster
Nam.Dr.A.Schweitzera
91601 Stará Turá
ID: 3260809   Dátum zverejnenia: 5.12.2017