Finančný účtovník/účtovníčka

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Partizánske

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Honeywell Safety Product Partizánske príjme na finančné oddelenie účtovníka:
- účtovanie došlých faktúr (materiálových/režijných)
- komunikácia s dodávateľmi (mailová v anglickom jazyku)
- spolupráca v rámci finančného tímu
- znalosť systému SAP výhodou
- pozícia vhodná aj pre absolventa

*Jedinečná príležitosť pracovať v skutočne medzinárodnom prostredí.
*Príležitosť budovať svoju kariéru s globálnou spoločnosťou.
*Dlhodobá pracovná príležitosť v americkej spoločnosti na HPP, na dobu neurčitú.
*Denné využívanie anglického jazyka.
*13. plat.
*Bohatý sociálny balíček – doplnkové dôchodkové sporenie, náhrady cestovného až do výšky 60%, stravovanie na pracovisku za 0,85 EUR, pitný režim na pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 129,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Adresa spoločnosti

Honeywell, spol. s r.o.
ID: 3258386   Dátum zverejnenia: 1.12.2017