Priemyselný inžinier - Honeywell, Stará Turá

Honeywell Staffing Team

Miesto práce
Stará Turá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie PLCs (Siemens, Beckhoff),
- využívanie programovacích jazykov: C, Labeview, JavaScript,
- práca s SQL databázami,
- programovanie strojov a zariadení vo výrobe
- komunikácia v anglickom jazyku
- samostatnosť, zodpovednosť a ochota učiť sa nové veci

- prácu v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- 3 mesačný tréning v Nemecku (nie nepretržitý) s najlepšími odborníkmi z danej oblasti
- adekvátne finančné ohodnotenie
- 13.plat
- benefity, firemné akcie

V prípade, ak ovládate znalosť aspoň jedného z vyššie uvedených programovacích jazykov, nás neváhajte kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, elektrotechnika, mechatronika, IT inžiniering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
SAP - pokročilý
SQL - pokročilý
C++ - pokročilý

Dobrá znalosť PLCs systémov (Siemens, Beckhoff). Znalosť nemeckého jazyka výhodou, nie však podmienkou.

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 129,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Nitrianska cesta 503/60
958 01 Partizánske

Kontakt

Kontaktná osoba: Monica Sedlarova
E-mail: poslať životopis
ID: 3241887   Dátum zverejnenia: 8.1.2018