900 - 1 400 EUR

Servisný technik zariadení autoservisnej techniky

Homola spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
2.9.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž, údržba a servis zariadení autoservisnej techniky (zdviháky, vyzúvačky, vyvažovačky, kompresory, valcové skúšobne bŕzd, odsávacie systémy, lakovacie kabíny a ostatné zariadenia používané v autoservisoch a na linkách STK). Práca sa vykonáva prevažne u zákazníka, pracuje sa v tímoch .

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900-1300 v závislosti od kvalifikácie a praxe

Pravidelný pracovný čas, stravovacie kupóny v hodnote 4,80 eur, pracovné oblečenie, zázemie stabilnej spoločnosti - lídra na trhu s autoservisnou technikou, rozmanitá práca s možnosťou osobného rozvoja vďaka pravidelným školeniam.

Firma má prevádzku v Bratislave (Krajná 49, BA-Trnávka, pri Zlatých Pieskoch), kde prebieha každé ráno zadelenie práce, ktorá sa vykonáva väčšinou priamo u zákazníka.

Z kapacitných dôvodov budeme reagovať len na žiadosti nami vybraných kandidátov, ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické odbory - mechanik, elektrikár; odborná spôsobilosť v elektrotechnike (§21,22,23) výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, pracovitosť, ochota pracovať v tíme, ochota vzdelávať sa, technická zručnosť, dobrý zdravotný stav

Staň sa súčasťou nášho príbehu!
Sme stabilná rodinne vedená spoločnosť - Veľkoobchod s priemyselným tovarom pre autoservisy, už 29 rokov na slovenskom a českom trhu. Našimi klientmi sú značkové a neznačkové autoservisy a STK stanice. Medzi našich dodávateľov patrí vyše 70 zahraničných partnerov - Nemecko, Taliansko, Francúzsko, Tajwan, Anglicko... Okrem predaja zabezpečujeme našim obchodným partnerom záručný a pozáručný servis, revízne a metrologické služby a vysoko odborné školenia na témy z oblasti autoservisných technologií.

Od roku 2018 sme akreditovaným a autorizovaným kalibračným laboratóriom, ako aj odborne spôsobilá organizácia na kalibráciu zariadení používaných na Staniciach technickej a emisnej kontroly.

Naše hodnoty: Profesionalita; Odbornosť; Spoľahlivosť; Férovosť; Pro-zákaznícka orientácia, Prispôsobivosť - pomôž nám ich posilniť!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dlhé diely I/18
841 04 Bratislava
ID: 3732793   Dátum zverejnenia: 6.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900-1300 v závislosti od kvalifikácie a praxe