Marketingový manažér

Homola spol. s r.o.

Miesto práce
Krajná 49, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Unikátna príležitosť pre skúseného marketéra, alebo marketérku s cca 3-5 ročnými skúsenosťami (strana klienta, alebo agentúry) sa realizovať. Vhodná aj pre mamičku-marketérku po materskej/rodičovskej dovolenke, ktorá sa chce navrátiť do pracovného procesu, prinášať nápady, proaktívne prispievať k budovaniu značky a upevňovaniu pozície na trhu, ale zároveň mať čas pre rodinu.

Naša spoločnosť po 26 rokoch úspešného pôsobenia na Slovensku, ale aj v Českej republike aktuálne prechádza zaujímavou fázou “rebrandingu” / komplexného redesignu od vizitiek cez vizibilitu predajní (exteriér, interiér), OOH navigáciu, branding vozového parku, až po vývoj novej webstránky. A zaujímavých výziev bude v budúcnosti viac. Nemusíš ovládať úplne všetko z nižšie uvedeného, ale očakávame úprimný záujem sa ďalej rozvíjať. Naopak, iniciatíve a kreativite sa medze nekladú, kedže sme lokálni líder, ale čelíme silnej lokálnej aj medzinárodnej konkurencii. A chceme naďalej ostať na špici, aj v marketingu.

- Marketingové plánovanie a realizácia komplexných marketingových aktivít
- Budovanie dobrého mena značky a lojality zákazníkov s cieľom rastu predaja
- Navrhovanie akciových ponúk, príprava aktualizácia a korekcia promočných materiálov – katalógy, brožúry, atď
- Zodpovednosť za webstránku – aktualizácia obsahu, analytika, návrhy na vylepšenia, riadenie SEM kampaní
- Tvorba obsahu informujúceho o novinkách - samostatne a/alebo v spolupráci s dodávateľmi – newsleter, články na nový blog, video pre web / youtube
- Manažment sociálnych sietí
- Zodpovednosť za vizibilitu predajní (exteriér, interiér), OOH navigáciu
- Vývoj reklamných materiálov, darčekových predmetov atď
- Starostlivosť o marketingovú prezentáciu spoločnosti v odborných časopisoch
- CRM (direct-emailing, prieskum spokojnosti zákazníkov, vyhodnocovanie a navrhovanie zlepšení)
- Organizácia eventov a spolupráca na školeniach (ich propagácia, príprava, exekúcia, vyhodnotenie, návrhy na zlepšenia)
- Monitoring konkurenčných aktivít a aktivít našich globálnych dodávateľov, identifikácia best practices
- Spolupráca s externými marketingovými agentúrami
- Kooperácia s ostatnými oddeleniami - hlavne Predaj, Vzdelávanie; komunikácia s manažérmi a našimi dodávateľmi

- Stabilná, rodinná firma riadená zakladateľmi
- Notebook, Mobilný telefón
- Možnosti vzdelávania (jazykové kurzy vo firme)
- Prezutie pneumatík

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis vo WORD/PDF dokumente slovenskom jazyku, motivačný list a prípadne príklad vašich prác, resp. portfólio.
A nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Súhlas vložte do tela správy e-mailu. Do predmetu správy prosím napíšte meno a názov pozície.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť Homola spol. s r.o., sídlom: Dlhé diely 1/18, Bratislava, spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, u ktorých posúdime, že majú vyhovujúci profil. Za pochopenie ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-Samostatnosť a zodpovednosť
-Proaktivita, záujem ďalej sa rozvíjať osobne, ale aj vyhľadávať nové obchodné príležitosti
-Relevantné skúsenosti s prácou v marketingu, či už na strane klienta, alebo agentúry
-Práca aj v anglickom jazyku
-Komunikačné zručnosti, kreativita, odolnosť voči stresu.

Veľkoobchod s priemyselným tovarom pre autoservisy, už 25 rokov na slovenskom a českom trhu. Jej klientami sú značkové a neznačkové autoservisy a STK stanice. Medzi dodávateľov zaraďuje 70 zahraničných partnerov - Nemecko, Taliansko, Francúzsko, Thajwan, Anglicko... Okrem obchodu zabezpečuje svojím obchodným partnerom servisné a metrologické služby a vysoko odborné školenia na témy z oblasti autoservisných technologií.

Naše hodnoty: Profesionalita; Odbornosť; Spoľahlivosť; Férovosť; Pro-zákaznícka orientácia, Prispôsobivosť - pomôž nám ich posilniť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Homola s.r.o.
Dlhé diely 1/18
84104 Bratislava
ID: 3235971   Dátum zverejnenia: 7.11.2017