Účtovníčka

HOMOLA furniture s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacMzda nie je finálna. Možnosť odmeny v závislosti od plnenia cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho zabehnutého účtovného oddelenia kolegyňu, ktorá uprednostňuje POHODU a menšie spoločnosti pred korporátom. Čakajú na Vás rôzne úlohy:  práca v účtovnom programe POHODA

• kontrola účtovných dokladov z hľadiska ich správnosti a úplnosti v zmysle legislatívy, spracovanie , triedenie , evidencia účtovných dokumentov, skenovanie do Pohody
• účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, dohady, časové rozlíšenie, majetok
• vystavovanie odberateľský faktúr na základe podkladov
• priradenie nákladov na zákazku, resp. na stredisko
• účtovanie skladu tovaru - príjmy, výdaje, skladové karty
• Intrastat , daňové priznania k DPH

• aktívna interná komunikácia
• zastupiteľnosť
• archivačná činnosť

• Flexibilný pracovný čas
• Mladý dynamický kolektív
• Firemný telefón, notebook
• Dizajnové pracovné prostredie
• Bezplatné parkovanie v tesnej blízkosti firmy

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám životopis, prípadne motivačný list. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí vyhovujú kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

• Samostatnosť

• Precíznosť

• Systematickosť

• Logické myslenie

Homola Furniture s.r.o. (www.HOFU.sk) je rodinná firma zaoberajúca sa výrobou atypového nábytku, ktorej korene siahajú do roku 1992 od kedy sa rozvíjala ako súčasť spoločnosti Homola Team. V roku 2014 sa oddelenie výroby nábytku z dôvodu rastu a potreby samostatnej štruktúry oddelilo a ďalej sa rozvíja pod menom, ako ho poznáme dnes. Homola Furniture tvorí skúsený tím, vďaka ktorému spoločnosť zvláda aj pôvodné náročné ručné výrobné procesy spojené so spracovaním dýhy a masívu, ktoré dopĺňa mohutné kvalitné strojové a softwarové vybavenie. Homola furniture s.r.o. je súčasťou grupy, ktoré tvoria spoločnosti HOSU s.r.o, The LIGHT s.r.o., Sofu s.r.o.. Homola Team s.r.o. a Move Forward. Vďaka prebiehajúcim vzájomným synergiám majú všetky spoločnosti ambíciu stať sa lídrami vo svojom obore na Slovensku s prienikmi do zahraničia. Krédom našej spoločnosti je ... "Nie sme firma, sme rodina."
ID: 4221674  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac