Logo HOMERS Production s. r. o.

Účtovník so znalosťou SAP pre oblasť objednávok a fakturácie

HOMERS Production s. r. o.

Miesto práce
Veľký Šariš
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Kontrola náležitosti došlých faktúr, objednávok, účtov hlavnej knihy v informačnom systéme SAP.
  • Účtovanie dodávateľských faktúr, záloh a dobropisov.
  • Spolupráca s internými organizáciami.
  • Spolupráca pri príprave podkladov pre audit, daňovú a colnú kontrolu, a pri dokladovej inventarizácii účtov.
  • Evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr (tovarových a netovarových), sledovanie ich splatnosti a príprava úhrad.
  • Kontrola, evidencia a účtovanie odberateľských faktúr.
  • Účtovanie bankových výpisov a príprava faktúr na úhradu.
  • Spolupráca pri zostavovaní mesačných a ročných uzávierok.

  • Práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti
  • Výhodný systém firemných benefitov
  • Moderné pracovné prostredie a vybavenie

Zahraničná spoločnosť hľadá samostatného účtovníka, účtovníčku s vlastnou živnosťou, ktorí by zabezpečili účtovanie prijatých a odoslaných dokladov v informačnom systéme SAP. Rozsah účtovania v úvode zodpovedá práci jedného dňa v týždni.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

Znalosť podvojného účtovníctva a účtovnej a daňovej legislatívy

Znalosť IS SAP podmienkou.

Znalosť Microsoft Word a Excel – úroveň pokročilý.

Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni

Skúsenosť s čiastkovým spracovaním účtovníctva

Samostatnosť a aktívny prístup k práci

Spoločnosť založená na Slovensku so zahraničnými majiteľmi z Ukrajiny a Veľkej Británie. Výroba modulárnych domov na bývanie, presun výroby z Ukrajiny na Slovensko.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832741  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac