Junior ekonomický pracovník

HomePro Správcovská, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 153, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia ekonomických požiadaviek klientov - mail, telefón, osobne počas stránkových hodín (vlastníci bytov, dlžníci)
- Pracovanie s údajmi v informačných systémoch - DOMUS a FINUS na dennej báze. (v prípade chýbajúcich skúseností poskytneme zaškolenie)
- Spracovanie výstupov, evidencia a sledovanie stavu neplatičov
- Zasielanie sms upomienok
- Zasielanie mailových upomienok
- Zasielanie poštových upomienok druhá výzva
- Príprava komplexných podkladov pre právne vymáhanie v spolupráci s advokátskou kanceláriou
- Spolupráca a podpora každodennému chodu ekonomického oddelenia aj spolupráca a komunikácia s inými oddeleniami v rámci spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Príjemné vystupovanie, pozitívny prístup ku klientom a ochota riešiť problémy smerom k najlepšiemu možnému výsledku.
Skúsenosti v informačnými systémami DOMUS a FINUS sú veľmi vítané.

HomePro Správcovská s.r.o. je technologicky orientovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexnou správou bytových domov. HomePro Správcovská sa špecializuje na novostavby, pričom viac ako 8 700 bytov spravuje práve v bytových domoch nie starších ako 5 rokov. HomePro Správcovská ponúka svojim klientom prehľadnú, flexibilnú a transparentnú správu nehnuteľností. Sme profesionálna starostlivosť o vaše bývanie a šetríme váš čas, peniaze aj starosti. Ako? Osobnými skúsenosťami, kontaktmi, rokmi nadobudnutou zručnosťou a najmä komplexným pokrytím požiadaviek spojených s vaším bývaním.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3959966  Dátum zverejnenia: 31.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac