Zodpovedný farmaceut - lekáreň Tvrdošovce

HOMEOZDRAV s.r.o.

Miesto práce
Tvrdošovce
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac13. plat/14. plat, bonusy - podľa hospodárskych výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedný farmaceut v lekárni je odborný zástupca lekárne – držiteľ licencie, ktorý zodpovedá za jej plynulý chod. Podmienkou práce na tejto pozícii je odborná spôsobilosť na vedenie verejnej lekárne alebo nemocničnej lekárne, ktorá sa získava nadobudnutím päťročnej odbornej praxe alebo špecializačným štúdiom v špecializačnom odbore lekárenstvo.

Ponúkame vedúcu pozíciu v rodinne založenej firme s priateľským prístupom k zamestnancom. Lekáreň je v centre obce a nachádza sa v zrekonštruovaných priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť
- licencia
- atestácia

Poskytovanie lekárenských služieb, poradenstvo v oblasti liečby, ambulantná starostlivosť.
ID: 3875307  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac