Realitný maklér

HOME&LIVING, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny, ambiciózny schopný zahodiť svoju komfortnú zónu a chcieť dosiahnuť lepšiu životnú úroveň? Rád spoznávaš ľudí, komunikácia je pre Teba hrou, ľahko zvládaš prvé oslovenie a dokážeš preklopiť rozhovor do uzatvorených obchodov? Tak hľadáme práve Teba!
Naša realitná kancelária hľadá nových kolegov na pozíciu realitného makléra pre oblasť Košice okolie. Vyžadujeme prax v oblasti realít.
Tvoja pracovná náplň bude:
Reprezentovanie a podieľanie sa na vytváraní imidžu spoločnosti HOME&LIVING
Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a a záujemcov o kúpu nehnuteľností
Príprava fotodomentácie ponúkaných nehnuteľností
Spracovanie inzercie
Aktívna komunikácia s predávajúcimi a kupujúcimi
Vykonávanie obhliadok a prezentácia nehnuteľností
Komunikácia s oddeleniami spoločnosti pri riešení všetkých požiadaviek klientov

- Atraktívne odmeňovanie bez hornej hranice
- Školiaci program na náklady spoločnosti
- Marketingová podpora
- Profesionálny a osobný rozvoj
- Po čase práca na developerských projektoch
- Auto za výhodných podmienok
- Férový a spravodlivý prístup
- Ďalšie možnosti ako uspieť na trhu

Informácie o výberovom konaní

Lokalitka: Košice a okolie
Zašlite svoje CV a motivačný list na uvedený e-mail. So záujmom sa venujeme každej žiadosti a odpovieme všetkým uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reality

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovedný prístup k stanovenému plánu, času a potrebám trhu
- Usmievavý pozitívny typ človeka s proklientským prístupom.
- Cieľavedomosť a schopnosť uspieť
- Ambícia napredovať, byť najlepší
- Ochota a schopnosť učiť sa nové veci
- Znalosť práce s PC a internetom
- Prax v realitách a obchodné zručnosti sú vítané

HOME&LIVING je realitná sieť s veľkými ambíciami. Maklérov vedieme k profesionalite nakoľko dbáme o odbornosť a vzdelávanie. Máme ambíciu stať sa silným hráčom na realitnom trhu. Sme súčasťou veľkej korporácie, preto vieme klientom poskytnúť kvalitné služby a širokú škálu produktov. Vďaka tomu aj svojim ľuďom dávame silné zázemie a pracovné možnosti smerujúce k nadštandardným zárobkom. Byť súčastou tohto tímu sa oplatí.
ID: 3743667  Dátum zverejnenia: 4.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac