Realitný maklér

HOME&LIVING, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambicióznych, cieľavedomých ľudí na pozíciu realitného makléra pre oblasť Topolčany a okolie. Skúsenosti nie sú podmienkou, dokážeme Vás do 3 mesiacov plne zaučiť a do 2 rokov vyškoliť s profesným titulom RsC. – a to všetko za firemné náklady.
Dokážeme zabezpečiť prvé pracovné skúsenosti na trhu realít, máme vlastné developerské projekty, kde každý dokáže v praxi zažiť, čí svet realít, je to čo hľadá.
Nebudeme nikoho okrádať o čas, energiu a peniaze a zároveň to isté žiadame od záujemcov.
Nikoho nebudeme presvedčovať, že máš na viac – dokážeš to – máš rovnaké predpoklady k úspechu ako každý úspešný - musíš to cítiť ty.
V priebehu 2 týždňov dokážeme určiť , či ste vhodný adept v segmente realít.
Ak áno – čaká Vás práca pre spoločnosť, ktorá je rozmanitá, plná obchodných príležitostí a start-up projektov.
Hľadáme hlavne komunikatívnych, ambicióznych ľudí s vlastnou iniciatívou zmeniť svoj vlastný život k lepšiemu. Zahodiť svoju komfortnú zónu a chcieť dosiahnuť lepšiu životnú úroveň.
Ak Ťa baví spoznávať ľudí a komunikácia je pre Teba hrou, ak ľahko zvládaš prvé oslovenie a dokážeš preklopiť rozhovor do obchodných výsledkov, hľadáme Teba.
My Ti zabezpečíme prostredie a bezkonkurenčné firemné zázemie, systém, IT, marketing, školiaci program k profesionalite a podporu. Za výsledky Ti zaručíme uznanie a veľmi slušnú odplatu.

- firemné a sociálne zázemie, istotu, ktorú dokáže zabezpečiť len holding ( korporát)
- školiaci program na náklady spoločnosti
- It, marketing zabezpečuje spoločnosť
- veľmi atraktívne finančné ohodnotenie
- férový a spravodlivý prístup
- firemné kontakty

Poprosíme uchádzačov z Topolčian a okolia o zaslanie CV na uvedený mail. Poprosím pripojte aj sprievodný list, s krátkym predstavením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, ekonomika, architektúra, právne, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovedný prístup k stanovenému plánu, času a potrebám trhu
- Usmievavý pozitívny typ človeka s proklientským prístupom.
- Hľadajú sa extroverti s vyspelými komunikačnými schopnosťami
- mal by si disponovať s prirodzene silným vlastným motorom a s chuťou do práce a do života.
- s vlastnou iniciatívou ( veľmi dôležité ) si zmeniť svoj život k lepšiemu.

HOME&LIVING je realitná sieť s veľkými ambíciami. Maklérov vedieme k profesionalite nakoľko dbáme o odbornosť a vzdelávanie. Máme ambíciu stať sa silným hráčom na realitnom trhu. Sme súčasťou veľkej korporácie, preto vieme klientom poskytnúť kvalitné služby a širokú škálu produktov. Vďaka tomu aj svojim ľuďom dávame silné zázemie a pracovné možnosti smerujúce k nadštandardným zárobkom. Byť súčastou tohto tímu sa oplatí.
ID: 3711560  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 000 EUR/mesiac