Bratislava hľadá Senior špecialistu na finančné produkty - pridajte sa k nám

Home Credit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 050 - 2 000 EUR/mesiac1050€ fix + motivujúci neobmedzený provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca s ľuďmi a máš dobrý pocit z toho, keď im môžeš pomôcť?
Do našej pobočky v OC VIVO hľadáme nového kolegu, ktorý svojim prístupom podporí vzťahy s našimi klientmi, ktorí už nás poznajú a využili alebo využívajú naše služby.

Čo u nás budete robiť ?
- uzatvárať úverové zmluvy priamo na pobočke - kreditné karty, hotovostné úvery a konsolidácie
- navrhovať klientom riešenia podľa ich vlastnej potreby a spokojnosti
- budovať dlhodobé vzťahy s klientmi a ich vysokú spokojnosť
- rozvíjať sa po obchodnej a osobnostnej stránke
- komunikovať so svojimi klientmi, kolegami a nadriadenými
- tvorba, vyplňovanie reportov

- máte možnosť získať fixnú mzdu, bonusy a motivujúci provízny systém s jasnými pravidlami bez hornej hranice.

- ponúkame motivačnú platovú zložku na mesačnej báze.

- úvodné školenie prebieha na pracovisku, kde sa naučíš všetko, čo budeš potrebovať. Našim zamestnancom ponúkame individuálny prístup a systematické vzdelávanie, vrátane osobného koučingu a školení obchodných zručností.

- počas Vášho zamestnania máte možnosť rásť a využívať široké možnosti vzdelávania v rámci HOME Academy.

- u nás sa môžete tešiť na vzájomnú podporu a priateľskú spoluprácu v rámci tímu.

- máte k dispozícii balíček benefitov, vrátane 25 dní dovolenky, 5 dní pracovného voľna, finančného príspevku na stravu, príspevku na dôchodkové sporenie, možnosti zvýhodneného čerpania firemných produktov, firemných akcií, výročných bonusov, partnerských zliav a mnoho ďalších.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- SŠ vzdelanie s maturitou
- vyjadrovacie a komunikačné schopnosti
- proklientsky prístup
- zdravé sebavedomie
- zodpovedný prístup k zvereným úlohám
- čistý register trestov

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4806559  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac