Senior špecialista na finančné produkty - pobočka Bratislava - OC Retro

Home Credit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
950 - 2 000 EUR/mesiac950€ fix + motivujúci neobmedzený provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca s ľuďmi a máš dobrý pocit z toho, keď im môžeš pomôcť?
Do našej pobočky v OC Retro hľadáme nového kolegu, ktorý svojim prístupom podporí vzťahy s našimi klientmi, ktorí už nás poznajú a využili alebo využívajú naše služby.

Čo u nás budete robiť ?
- uzatvárať úverové zmluvy priamo na pobočke - kreditné karty, hotovostné úvery a konsolidácie
- navrhovať klientom riešenia podľa ich vlastnej potreby a spokojnosti
- budovať dlhodobé vzťahy s klientmi a ich vysokú spokojnosť
- rozvíjať sa po obchodnej a osobnostnej stránke
- komunikovať so svojimi klientmi, kolegami a nadriadenými
- tvorba, vyplňovanie reportov

- fixná mzda, bonusy, motivujúci provízny systém s jasnými pravidlami bez hornej hranice
- motivačná platová zložka na mesačnej báze
- úvodné školenie prebiehajúce na mieste pracoviska, kde sa naučíš všetko, čo budeš potrebovať, individuálny prístup, systematické vzdelávanie (osobný koučing, školenia obchodných zručností, ... )
- pre osobný rast Ti ponúkame široké možnosti vzdelávania prostredníctvom HOME Academy
- vzájomná podpora a priateľská spolupráca v rámci tímu
- balíček benefitov: 25 dní dovolenky, 5 dní pracovného voľna, finančný príspevok na stravu, príspevok na dôchodkové sporenie, možnosť zvýhodneného čerpania firemných produktov, firemné akcie, výročné bonusy, partnerské zľavy a veľa ďalších
- zázemie silnej spoločnosti #hcnenijenprace

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- SŠ vzdelanie s maturitou
- vyjadrovacie a komunikačné schopnosti
- proklientsky prístup
- zdravé sebavedomie
- nestrácaš úsmev na perách
- zodpovedný prístup k zvereným úlohám
- čistý register trestov

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4398092  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac