Brigádnik klientského centra

Home Credit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
4 EUR/hod.4€ hodinová mzda + dochádzkový bonus + atraktívny provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si na materskej dovolenke, študuješ na vysokej škole, si evidovaný na úrade práce?
Chceš si rozšíriť svoje vedomosti, získať prax a nové skúsenosti?
Si komunikatívna/y, máš maturitu a chceš pracovať v mladom dynamickom kolektíve?
Potom hľadáme práve Teba!

Čo je náplňou práce?
Prijímame hovory klientov, ktorí majú záujem o novú pôžičku, alebo chcú poradiť ohľadom našich produktov.
V tom prípade:
• zistíme od nich, čo plánujú, čo si želajú
• ponúkneme im možné riešenie a najlepší produkt

Pridaj sa k nám a získaj skúsenosti a skvelých kolegov
V našom call centre je to o budovaní vzťahov a snahe pomôcť, preto nehľadáme prax, ale srdce na správnom mieste.
• rýchlo medzi nás zapadneš, pár dní a budeš tu ako doma
• pracujeme v pohodových kanceláriách na dohľad od hlavnej stanice a na skok do centra mesta - k nám to máš odkiaľkoľvek blízko
• pracovná doba je flexibilná, možnosť brigády počas celého roka

Nastúpiť môžeš prakticky hneď alebo podľa toho, ako sa dohodneme.

Prečo sa ti bude u nás páčiť?
• my v Home Credite sme jeden tím a jedno srdce a tiež vieme, že #hcnenijenprace
• zdokonalíme tvoje zručnosti, zlepšíme komunikačné schopnosti a máme širokú ponukuworkshopov, ktoré ti pomôžu stať sa ešte lepším
• získaš podporu skvelého tímu trénerov a vedúcich, ktorí ti so všetkým pomôžu
• ponúkame ti zodpovedajúce finančné ohodnotenie (istotu, že čím viac sa budeš snažiť, tým vyššia bude tvoja odmena)

Informácie o výberovom konaní

Chceš vidieť ako to u nás vo firme chodí?
Pozri sa na naše facebookovské stránky @MYHomeCredit
Ak ťa naša pracovná ponuka zaujala, zašli nám, prosím, svoj životopis na našu e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za reakciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyjadrovacie a komunikačné schopnosti
- príjemný hlas
- pozitívny a empatický prístup
- vhodné aj pre absolventov bez praxe

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4083297  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.