Brigádnik - Finančné služby - Košice

Home Credit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 4 EUR/hod.4€/hod. fix + 150€ až 400€ bonus + provízny systém bez obmedzenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študuješ na vysokej škole, si na materskej dovolenke ? Chceš si privyrobiť?
Chceš si rozšíriť svoje vedomosti, získať prax a nové skúsenosti?
Potom hľadáme práve Teba!

Čo u nás budete robiť:
• predaj produktov spoločnosti zákazníkom - program Clubcard spol. Tesco
• komunikácia so zákazníkom
• propagácia Tesco CLUB CARD PREMIUM

Čo nebudete robiť?
• nebudeš mať šéfa za chrbtom
• nebudeš stretávať rovnakých ľudí
• nebudeš pracovať počas víkendov a sviatkov
• tvoja práca nebude monotónna

Nastúpiť môžeš prakticky hneď alebo podľa toho, ako sa dohodneme.

• flexibilné pracovné zmeny vhodné pre študenta alebo ak si na rodičovskej dovolenke, prispôsobíme sa tvojmu rozvrhu a aktivitám
• fixná mzda, bonusy, motivujúci provízny systém s jasnými pravidlami bez hornej hranice
• príležitosť naučiť sa niečo nové, kvalitné zaškolenie a individuálny prístup, podpora v rozvoji osobnostného rastu
• vzájomná podpora a priateľská spolupráca v rámci tímu
• motivačná platová zložka na mesačnej báze
• zázemie silnej spoločnosti #hcnenijenprace

Informácie o výberovom konaní

Chcete vidieť ako to u nás chodí vo firme?
Pozrite sa n naše facebookovské stránky @MYHomeCredit

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritériá, zašlite nám prosím Váš životopis na našu mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame od Vás:
• obchodného ducha a zdravé sebavedomie
• príjemné vystupovanie
• veríme vo Vašu samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4032816  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.