Manažér obchodného oddelenia – pre E-SHOP riešenia

Home Credit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1000€ + motivujúci provízny systém (platové podmienky však závisia od finálnej skúsenosti a praxe kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo u nás budeš robiť:
budeš „hlavou a srdcom“ online nakupovania na Splátky v Home Credit Slovakia:
• budovanie a starostlivosť o existujúcu obchodnú sieť
• aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• implementácia novej e-commerce aplikácie u súčasných i nových partner
• spolupracovať s kolegami z ďalších oddelení – Produkty, Marketing, IT, CRM, Klientskym centrom
• realizovať online predaj v súlade s brandom spoločnosti tak, aby si naplnil predajné objemy
• riadiť pridelený rozpočet
• budeš zodpovedný za:
- za plnenie obchodných a predajných plánov
- úspešnosť zákazníckych ciest
- funnel aplikácia
- NPS

Ako si ťa predstavujeme:
• máš rád nové výzvy a chceš meniť e-commerce svet
• obchodný duch a pozitívny prístup
• silná orientácia na predaj a na klienta
• prax v obchodnej činnosti min. 2 roky
• znalosť problematiky spotrebiteľského financovania
• vítaná skúsenosť so správou, servisom E-SHOP riešení
• orientácia v e-commerce prostredí na Slovensku a v zahraničí
• vidíš nové inovatívne možnosti a ich dopady i tam, kde už ostatní tápu
• dokážeš analyzovať kreatívnu sprchu od kolegov a držať si reálny smer
• z veľa rôznych ciest vieš nájsť tu najlepšiu a najjasnejšiu
• baví ťa sledovať svetové a lokálne online trendy
• vodičský preukaz sk. "B" s praxou

Prečo sa ti u nás bude páčiť:
• budeš úzko spolupracovať s najväčšími hráčmi na trhu online nakupovania v SR
• staneš sa súčasťou týmu, ktorý riadi e-commerce projekty a stratégiu
• vzájomná podpora a priateľská spolupráca v rámci tímu #hcnenijenprace
• možnosť osobného rozvoja
• benefitov máme celú radu , záleží na tebe, ktorý sa ti bude páčiť najviac (25 dní dovolenky, sick days, stravné lístky, príspevok na dôchodkové sporenie, možnosť zvýhodneného čerpania firemných produktov, peňažné poukážky atď.)
• flexibilná kancelária

Nastúpiť môžeš prakticky hneď alebo podľa toho, ako sa dohodneme.

Informácie o výberovom konaní

Chcete vidieť ako to u nás chodí vo firme?
Pozrite sa na naše facebookovské stránky @MYHomeCredit

Daj nám o sebe vedieť, pokiaľ sa ti práca u nás páči. Radi sa s tebou stretneme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3819788  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ + motivujúci provízny systém (platové podmienky však závisia od finálnej skúsenosti a praxe kandidáta)