Fly team - predajca – Spišská Nová Ves

Home Credit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 800 EUR/mesiac550€ fixná + motivačná platová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť nezávislí a začať si plniť svoje sny vďaka finančnému ohodnoteniu, pridajte sa k nám. Aj Vaša práca môže byť vaším koníčkom, zábavou, staňte sa členom nášho TEAMu.

Čo budete u nás robiť?
• aktívny predaj produktov spoločnosti zákazníkom na ploche vybraných predajní v rámci zvereného regiónu - program Clubcard spol. Tesco
• komunikácia so zákazníkom
• propagácia Tesco CLUB CARD PREMIUM

Čo nebudete robiť?
• nebudete mať šéfa za chrbtom
• nebudete stretávať rovnakých ľudí
• nebudete pracovať počas víkendov a sviatkov
• Vaša práca nebude monotónna
• nebudete pracovať v inom regióne ako vo svojom

• služobný notebook a mobilný telefón
• samozrejmosťou je cestovanie na náklady spoločnosti , vyúčtovanie nákladov na cestovanie na týždennej báze
• fixná mzda, motivujúci provízny systém s jasnými pravidlami bez hornej hranice
• bonus k základnej mzde počas skúšobnej doby
• vzájomná podpora a priateľská spolupráca v rámci tímu.
• kvalitné zaškolenie individuálny prístup, podpora v rozvoji osobnostného rastu, systematické vzdelávanie (osobný koučing, školenia obchodných zručností, ... )
• využívanie nadštandardných zamestnaneckých výhod (5 týždňov dovolenky, sick days - 3 dni plateného zdravotného voľna naviac, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, možnosť čerpanie firemných produktov, voľno časové poukážky...)
• motivačná platová zložka na mesačnej báze.
• zázemie silnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Chcete vidieť ako to u nás chodí vo firme?
Pozrite sa n naše facebookovské stránky @MYHomeCredit

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritériá, zašlite nám prosím Váš životopis na našu mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame od Vás:
• obchodného ducha a zdravé sebavedomie
• chuť zarobiť si
• príjemné vystupovanie
• veríme vo Vašu samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

komunikačné a obchodné zručnosti
morálna a trestná bezúhonnosť
vodičský preukaz skup. B

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3797437  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 800 EUR/mesiac550€ fixná + motivačná platová zložka