Vedúca/vedúci učtárne

Home Credit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Teplická, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
základná mzda od 1400 Eur podľa skúseností kandidáta a ďalšie odmeny vo forme variabilnej zložky mzdy - podľa individuálneho výkonu a v závislosti od firemných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTÍ KANDIDÁTA. PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!

My v Home Credite pomáhame plniť ľudom ich sny. Vieme však, že sa naša práca nezaobíde bez správneho zázemia. Preto hľadáme novú kolegyňu/nového kolegu na pozíciu vedúca/vedúci učtárne.

vedenie podvojného účtovníctva a riešenie daňových otázok spoločnosti
spolupráca s audítormi a komunikácia s finančnou správnou za pridelenú agendu
príprava podkladov pre daňové priznanie k dani z príjmu v spolupráci s hlavným účtovníkom
príprava podaní k DPH, zrážkových daní, intrastatu a iných hlásení
inventarizácia účtov hlavnej knihy, spracovanie závierky na mesačnej báze, príprava podkladov pre reporting
účtovanie náročnejších účtovných prípadov
vedenie a riadenie zvereného tímu účtovníkov

zázemie silnej a rozvíjajúcej spoločnosti
dobrá pracovná atmosféra
možnosť sebarealizácie –priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení
príležitosť pre získanie nových informácií a skúseností v spoločnosti, ktorá je súčasťou veľkej nadnárodnej skupiny
systém zamestnaneckých výhod ako sú :
- sick days - tri dni voľna na zotavenie bez lekárskeho potrvdenia
- príspevok na tretí pilier - DDS
- voľnočasové poukážky
- akcie pre zamestnancov
- a mnohé iné

Informácie o výberovom konaní

Chcete vidieť ako to u nás chodí vo firme?
Pozrite sa n naše facebookovské stránky @MYHomeCredit

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritériá, zašlite nám prosím Váš životopis na našu mailovú adresu

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za reakciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie ekonomického smeru

Vodičský preukaz

B

znalosť podvojného účtovníctva, platnej slovenskej účtovnej a daňovej legislatívy
prax s vedením komplexného účtovníctva minimálne 3 roky
výborná znalosť excelu
analytické, logické a tvorivé myslenie
samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť
časová flexibilita, chuť a odhodlanie učiť sa nové veci
aktívny prístup k práci a nadšenie posúvať veci dopredu
schopnosť byť tímovým hráčom

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3426426  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 1400 Eur podľa skúseností kandidáta a ďalšie odmeny vo forme variabilnej zložky mzdy - podľa individuálneho výkonu a v závislosti od firemných výsledkov