Obchodný reprezentant - Vedúci pobočky - Bratislava - Lamač

Home Credit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete mať slobodu vo svojej práci? Chcete sa naučiť nové veci? Chcete mať príjem, ktorý vás bude motivovať?

Staňte sa zamestnancom Home Creditu, poprednej značkovej nebankovej spoločnosti na Slovensku, člena PPF Group, jednej z najväčších investičných skupín v strednej a východnej Európe.
20 rokov histórie Home Creditu je príbehom cieľavedomosti, odvahy a profesionality tímov.

Čo u nás budete robiť:
- rozvíjať sa po obchodnej a osobnostnej stránke
- komunikovať so svojimi kolegami
- uzatvárať úverové zmluvy priamo na obchodnom mieste na produkty Tesco - kreditné karty, hotovostné úvery a konsolidácie
- neustále rozvíjať svoje obchodné zručnosti
- profesijne sa posúvať

U nás získate:
- zmluvu na hlavný pracovný pomer alebo brigádu
- vašim príjmom je mesačná mzda 800 € + neobmedzené bonusy za uzavreté úverové zmluvy, ročná odmena, mimoriadne odmeny
- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- vstupné školenie a profesionálne zaškolenie
- veľká podpora v rozvoji osobnostného rastu, ktorý je súčasťou vzdelávania v našej spoločnosti (podpora trénera, osobný koučing a školenie obchodných zručností)
- certifikát o absolvovaní osobitného finančného vzdelávania
- kariérny posun

Výhodou vo vašej práci bude, že nebudete mať šéfa za chrbtom, ale kedykoľvek sa môžete na niektorého zo senior kolegov obrátiť s prosbou o pomoc alebo radu.

Ponúkneme vám celý systém firemných benefitov (5 týždňov dovolenky, 3 dni sick days, stravenky, voľnočasové poukážky, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zľavy na firemné produkty a veľa ďalších výhod).

Informácie o výberovom konaní

Chcete vidieť, ako to chodí u nás vo firme?
Pozrite sa na naše facebookovské stránky @MYHomeCredit.

Ďakujeme za všetky reakcie.
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od vás očakávame:
SŠ vzdelanie s maturitou
čistý register trestov
pozitívny prístup k práci

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3217539  Dátum zverejnenia: 17.10.2017