800 - 1 200 EUR

Home and You - asistentka predaja bytových doplnkov

HOME and YOU (TAILOR´S s.r.o.)

Miesto práce
CENTRAL, Metodova, Bratislava-Ružinov-Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovaru
- objednávka tovaru
- kontrola predaja
- sledovanie riadneho chodu predaja
- komunikácia a poradenstvo pre zákazníkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

750 + príplatky podľa zákona, prémie z obratu od 80EUR-350EUR

Požiadavky na zamestnanca

- samostatnosť
- zručnosť
- ochota pracovať v prípade potreby aj nadčas
- komunikačná schopnosť
- cit pre dekorácie

Dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, so stabilným zázemím, 14 rokov pôsobiaca na Slovenskom trhu. Pôsobíme v oblasti maloobchodu. Prinášame na bratislavský trh novú značku , ktorá sa zameriava na desing interiéru. Do našej prvej predajne hľadáme pozitívne naladení personál , ktorý má cit pre detail a desing.
Ak máte v sebe túžbu byť v centre diania krásnych dekorácií a doplnkov, tak ste tu správne a neváhajte sa prihlásiť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TAILOR 'S s.r.o.
Modrany
946 33 BRATISLAVA

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Szabó
E-mail: poslať životopis
ID: 3501070   Dátum zverejnenia: 22.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 + príplatky podľa zákona, prémie z obratu od 80EUR-350EUR