Reagujte bez životopisu
Logo HOLZ SYSTEM 3, s.r.o.

Projektant rodinných domov

HOLZ SYSTEM 3, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 400 EUR/mesiacUvedená mzda je pri práci na živnosť. V prípade plného úväzku je základná mzda 1800 EUR. Možnosť dohody úkolovej mzdy (precentuálne zo zakázky).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • Zhotovenie projektovej dokumentácie rodinných domov pre stavebné konanie.
Typický deň na pracovnej pozícii:
  • Riešenie projektových úloh.
  • Príprava a úprava projektovej dokumentácie.
Pracovná doba:
  • Pracovná doba s možnosťou flexibilného pracovného času.
  • Možnosť práce z domu.

  • Po prekročení plánu získavaš motivačné percentuálne ohodnotenie.
  • Máš flexibilný pracovný čas a možnosť home office.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • Typ vzdelania: Stavebná fakulta alebo podobné
  • Hard skills: Znalosť projektovania pozemných stavieb, preferované BIM
  • Soft skills: Tímový hráč, komunikatívny, kreatívny

Tvorba projektových dokumentácií rodinných domov pre stavebné povolenie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Leškovský
Tel.: +421915709802
E-mail: poslať životopis
ID: 4839438  Dátum zverejnenia: 26.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac