Operátor automatických lassrobotov, VZV - nakládka, vykládka LKW, zvárač prefabrikátov pre stavby a betonárky

Holterman Wapeningssstaal B.V.

Miesto práce
Markelo, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
2 362 EUR/mesiac- výplata k 15 dňu v mesiaci -možnosť poberania prislúchajúcich prídavkov v Holandsku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha automatických lassrobotov (Eurobend, Progress)
-operátor ohýbacích a strihacích strojov (EVG, Schnell, BVM, Eurobend)
-obsluha vysokozdvyžných vozíkov
-zváranie (bodovanie) prefabrikátov (oceľových výstuží) na základe technických výkresov pre stavby a betonárky.

-Dlhodobá práca v stabilnej Holandskej spoločnosti
-Holandská pracovná zmluva (sociálne a zdravotné poistenie v Holandsku)
-5 týždňové turnusy, doprava zo Slovenska a na Slovensko zabezpečená a hradená firmou
-ubytovanie zabezpečené a hradené firmou

Z dôvodu rozšírenia výroby hľadáme nových zamestnancov. Po zaslaní životopisu budete spätne kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo

Jazykové znalosti

Holandský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zvárač, operátor výroby, nastavovač strojov, obsluha VZV

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať samostatne
- zodpovedný prístup k práci
- skúsenosti v kovovýrobe
- skúsenosti ako operátor alebo programator CNC vítané

Holterman Wapeningstaal B.V. na trhu pôsobí od roku 1987. Pobočky firmy sa nachádzajú v Markele a Hooge Zwaluwe. Na začiatku spoločnosť pôsobila ako malá viazačská firma s pár ohýbacími strojmi, od tej doby sa autonómnym rastom a akvizíciou rozrástla na odbornú, modernú a progresívnu spoločnosť, ktorá sa špecializuje na dodávky betonárskej ocele pre obytné, obchodné a infraštruktúrne stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4180031  Dátum zverejnenia: 4.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 362 EUR/mesiac