Dentálna hygienička na špičkovej súkromnej klinike

HOLLYWOOD SMILE s.r.o.

Miesto práce
Krivá 23, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 2 000 EUR/mesiacHrubá mzda od 1200€ brutto. Výška mzdy je závislá od kvalitatívnych parametrov uchádzača a bude konzultovaná v rámci výberového konania. Možnosť osobných príplatkov a bonusov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie dentálnej hygieny. Vedenie zdravotnej dokumentácie v súvislosti s dentálnou hygienou. Základné výživové poradenstvo.

Práca v kolektíve špičkových odborníkov, v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí. Možnosť profesného aj osobnostného rozvoja. Príspevky na školenia. Zľavy na ošetrenie. Sick day.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dentálna hygiena, stomatológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita a schopnosť sa rýchlo učiť. Zodpovednosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť. Korektný a lojálny prístup. Schopnosť tímovej práce. Reprezentatívne vystupovanie a komunikovanie.

Nadštandardne vybavená súkromná stomatologická klinika.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3878498  Dátum zverejnenia: 19.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac