1 500 - 1 600 EUR

Marketingový špecialista Hollex Luxury Living

HOLLEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca s externými dodávateľmi (reklamné/mediálne agentúry, výrobné firmy,..);
Koordinácia výstavby webstránok a ich následná aktualizácia;
Výber a tvorba obsahu pre online/offline komunikačné kanály;
Návrh a editácia grafických výstupov;
Organizácia eventov a účasť na medzinárodných veľtrhoch;
Realizácia aktivít a projektov na podporu predaja a návštevnosti, príprava krátkodobých a dlhodobých marketingových plánov;
Návrh a tvorba propagačných materiálov,
Získavanie informácií o potenciále trhu, konkurencii, požiadavkách zákazníkov a produktoch/zabezpečenie marketingových prieskumov;

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1600 + odmeny

Práca v mladom a dynamickom kolektíve
Príjemné prostredie
Priestor na vlastný prínos, kreativitu a sebarealizáciu

Prosíme kontaktovať našu spoločnosť zaslaním životopisu s fotografiou a motivačného listu na [email protected]
Kontaktovať budeme len nami vybraných vyhovujúcich uchádzačov .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - základy
Adobe Illustrator - základy
Adobe InDesign - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s tvorbou webstránok/grafickým dizajnom/copywritingom - veľkou výhodou
Analyzovanie a riešenie problémov
Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita)
Samostatnosť a time management
Precíznosť a kreativita
Príjemné vystupovanie

Spoločnosť Hollex Slovakia s.r.o. je popredná, rozrastajúca sa dynamická obchodná spoločnosť so zameraním na predaj luxusného nábytku / Minotti, Flexform , Poliform ,Casa Fendi atď / a bytových doplnkov / Yankee Candle, WoodWick, Millefiori Milano
a zariaďovanie exkluzívnych interiérov. V súčastnosti prevádzkujeme 3 x showroom s dizajnovým nábytkom a sme distribútorom značiek bytových vôní Yankee Candle, Woodwick a Millefiori Milano .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nádražná 34
900 28 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

ID: 3406852   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600 + odmeny