Asistent/ka predaja Yankee Candle v NIVY centrum Bratislava - plat až 1300 Eur mesačne vrátane odmien.

HOLLEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.10.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj, poradenstvo a obsluha zákazníkov.
Práca s pokladňou a PC.
Objednávanie, doplňovanie a inventúra tovaru.
Udržiavanie poriadku na predajni.
Príjemné a reprezentatívne vystupovanie.

MZDOVÉ POLOŽKY
Základná mzda 1000 Eur brutto
Výkonnostná odmena 70 Eur brutto
Víkendové príplatky cca 130 Eur brutto (pri dvoch sobotách a nedeliach)
Stravné lístky 100 Eur netto (plne hradené zamestnávateľom)
SPOLU až 1300 Eur brutto (pri odpracovaní FPD)

PREVÁDZKA
Moderné a voňavé pracovné prostredie.

STABILITA
Sme stabilnou spoločnosťou a hľadáme lojálnych kolegov pre dlhodobú spoločnú prácu.

STRAVNÉ LÍSTKY
Našou spoločnosťou sú stravné lístky plne hradené vo výške 100 Eur netto.

ZAMESTNANECKÁ ZĽAVA
Zaujímavá je určite aj zamestnanecká zľava vo výške 25% na značky Yankee Candle, WoodWick, Millefiori Milano.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím životopis (najlepšie s fotografiou) v slovenskom jazyku na adresu:

[email protected]

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Predaj

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť.
Príjemné vystupovanie.
Empatia
Flexibilita
Schopnosť rýchleho osvojenia si ponúkaných produktov.

Spoločnosť Hollex Slovakia s.r.o. je popredná, rozrastajúca sa dynamická obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod so značkami YANKEE CANDLE , WOODWICK , MILLEFIORI MILANO, GOEBEL.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2356974  Dátum zverejnenia: 5.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac