Logo HOLLEN s.r.o.

Kontrolór kvality - stabilná práca - Malacky - 11 - 12 €/ hod.

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 2206/13, 901 01 Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 11 EUR/hod.► Sadzba: 11 – 12 €/ hod. + príplatok za nočnú prácu 1.50 €/ hod. + príplatok za prácu v sobotu 1.80 €/ hod. + príplatok za prácu v nedeľu/ sviatok 3 €/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► Vizuálna kontrola oceľových a plechových dielov

► Jednoduché opravy (orezanie, obrúsenie, a pod.)

► Práca s ručným elektrickým vysokozdvižným vozíkom

► Evidovanie svojej činnosti

► 2 zmenná prevádzka (ranná, nočná)

► Práca na živnosť

► Nástup - Ihneď

► Mzda 11 - 12 Eur/ hod. + príplatky za víkend podľa potreby

► Férové jednanie a podpora koordinátora počas celej zmeny

► Online komunikácia cez B2B portál pre živnostníkov - vystavovanie faktúr elektronicky

► Po 3 mesiacoch spolupráce nástupný bonus 200 €

► Za odporúčanie nového kolegu bonus 100 €

► Možnosť zúčastňovať sa spoločenských stretnutí a firemných akcií

► Stabilná plánovateľná zákazka

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis. Viac informácií získate na tel.: +421 915 033 265

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

► Skúsenosti ako Kontrolór kvality, Operátor výroby

► Manuálna zručnosť

► Práca vhodná pre mužov

► Dobrý zrak

► Zodpovedný prístup k práci

► Flexibilita

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Poláková
Tel.: +421915033265
E-mail: poslať životopis
ID: 4811820  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 11 EUR/hod.