Kontrolór kvality - Bratislava alebo Lozorno

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
10 - 11 EUR/hod.► úvodná sadzba 10 - 11 €/ hod. + príplatok za nočnú prácu 1.50 €/ hod. + príplatok za prácu v sobotu 1.80 €/ hod. + príplatok za prácu v nedeľu/ sviatok 3 €/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► kontrola dielov na linke v rámci vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly

► vizuálna kontrola dielov a zvarov

► triedenie dielov

► jednoduché opravy dielov - rework

► prebaľovanie výrobkov

► evidencia svojej činnosti

► práca na 2-3 zmeny

► práca na živnosť

► pracovisko: Bratislava - Devínska Nová Ves alebo Lozorno

► úvodná sadzba 10 - 11 €/ hod.

► podpora koordinátora počas celej zmeny

► online komunikácia cez B2B portál pre živnostníkov – vystavovanie faktúr elektronicky

► nástupný bonus 200 € po 3 mesiacoch spolupráce

► bonus za odporúčanie nového kolegu 100 €

► ďalšie benefity školení, spoločenských stretnutí

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

► prax ako kontrolór kvality, operátor výroby

► vodičský preukaz sk. B a vlastné auto

► manuálna zručnosť

► časová flexibilita

► zodpovedný prístup k práci

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Poláková
Tel.: +421915033265
E-mail: poslať životopis
ID: 4797660  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.