Kontrola autodielov - brigáda popri škole/ zamestnaní až do 8.50 €/ hod.

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
8,5 EUR/hod.► od 7.80 € až do 8.50 €/ hod. + príplatky podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► kompletizácia dielov na výrobnej Linke

► mechanické úpravy autodielov

► vstupné a výstupné kontroly na výrobnej linke

► baliace práce

► výpomoc pri výrobných činnostiach v automobilovom priemysle

► práca počas pracovných dní

► práca na 12-hodinové zmeny

► miesto výkonu práce: Bratislava - Devínska Nová Ves alebo Lozorno

► získanie rôznorodých skúsenosti z oblasti kontroly kvality v automobilovom priemysle

► podpora koordinátora počas celej zmeny

► včasná úhrada mzdy

► flexibilný pracovný čas

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

​► časová flexibilita
​► zodpovedný prístup k práci
​► manuálna zručnosť
​► pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle - veľkou výhodou
​► vodičský preukaz sk.B a vlastné auto - veľkou výhodou​

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4778988  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.