Hotelová recepčná / Hotelový recepčný - 1200€ nástupná mzda + príplatky

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Arkady Hof Hotel & Restaurant, Pri majeri, Stupava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiack základnej mzde sa pripočítavajú príplatky ( sobota, nedeľa, nadčas)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou 4* hotela Arkady Hof v Stupave, vytvorte spolu s kolegami stabilný tím a podieľajte sa na budovaní povedomia a dobrého mena jedinečného hotela.
Naším cieľom je vybudovať stabilný, stály a spokojný kolektív.

• ubytovanie hostí (check in – check out), emailová a telefonická komunikácia
• predaj ubytovacích služieb, spracovanie rezervácií, registrácia a zúčtovanie hostí
• poskytovanie informácií a služieb pre ubytovaných hostí
• práca s počítačom a rezervačným hotelovým programom
• predaj doplnkového tovaru na recepcii
• dodržiavanie ubytovacieho poriadku a dbanie na účelné využitie lôžkovej kapacity
• vykonávanie uzávierok, štatistík a podkladov pre finančné oddelenie spoločnosti
• režim práce: krátky / dlhý týždeň

• príspevok na voľný čas - 20€/mes
• teambuldingové aktivity / večierky
• príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
• možný cestovný príspevok - 50€
• zamestnanecké zľavy
• príspevok pri dôležitej životnej udalosti ( sobáš, narodenie dieťaťa...)
• včasné vyplácanie mzdy od spoľahlivého zamestnávateľa
• vyplácanie všetkých nadčasov a príplatkov
• strava plne hradená zamestnávateľom
• pekné a nové pracovné prostredie a priateľský kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Hotelová recepcia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Komunikatívnosť
• Ústretovosť
• Samostatnosť
• Ochota pomôcť
• Príjemné a profesionálne vystupovanie
• Orientácia na zákazníka

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Okasová
Tel.: +421917692141
E-mail: poslať životopis
ID: 4594402  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac