Kuchár, mzda: 1600€ , po skúšobnej dobe 1900€

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Arkady Hof Hotel & Restaurant, Pri majeri, Stupava
Termín nástupu
asap
1 600 EUR/mesiac- po skúšobnej dobe 1900€ - k mzde sa pripočítavajú príplatky za sobotu, nedeľu, nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu 4* hotela Arkady Hof v Stupave, vytvorte spolu s kolegami stabilný tím a podieľajte sa na budovaní povedomia a dobrého mena jedinečného hotela.
Naším cieľom je vybudovať stabilný, stály a spokojný kolektív.
• Príprava teplých a studených jedál a zodpovedanie za ich kvalitu
• Aranžovanie a servírovanie pripravených jedál
• Znalosť a záujem o nové trendy v gastronómii
• Spoluúčasť pri výkone inventúry a kontrole stavu zásob
• Efektívne narábanie so surovinami
• Vykonávanie iných činností spojených s kuchyňou

​• režim práce: krátky / dlhý týždeň​

- Príspevok na voľný čas - 20€/mesiac

- Team-buildingové aktivity a večierky

- Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera

- Možný cestovný príspevok - 50€ (v závislosti na vzdialenosti)

- Zamestnanecké zľavy

- Príspevok pri dôležitej životnej udalosti (sobáš, narodenie dieťaťa...)

- Včasné vyplácanie mzdy od spoľahlivého zamestnávateľa

- Vyplácanie všetkých nadčasov a príplatkov

- Strava plne hradená zamestnávateľom

- Pekné a nové pracovné prostredie a priateľský kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

samostatný kuchár, pomocný kuchár

Počet rokov praxe

1

• Slušnosť
• Zodpovednosť
• Samostatnosť
• Ochota pomôcť
• Vzťah k čistému pracovnému prostrediu
• Príjemné a profesionálne vystupovanie
• Orientácia na zákazníka

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Okasová
Tel.: +421917692141
E-mail: poslať životopis
ID: 4568050  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac