IT koordinátor

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa bude odvíjať od pracovných skúseností a seniority daného kandidáta. K základnej mzde sa vyplácajú: mesačné bonusy, mimoriadne odmeny...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý bude robiť podporu spolupracovníkom s IT technológiami. Bude prvým miestom kontaktu a bude sa podieľať na implementácii nových IT technológii a čiastočne i na vývoji informačného systému a aplikáciách pre HOLLEN koncern.

Staňte sa súčasťou tímu, ktorý robí klasickú podporu a súčasne vyvíja vlastný informačný systém a aplikácie. Vyvíjame, monitorujeme a udržujeme to, čo sme vytvorili a implementovali pre interných používateľov ako aj našich zákazníkov.

Nie je nevyhnutné, aby ste ovládali všetko nižšie uvedené, ale zbehlosť v informačných technológiách, analytické, komunikačné schopnosti a samostatnosť sú predpokladom.

Náplň práce:
• lokálna podpora užívateľov/zamestnancov v spolupráci s externým HelpDesk-om
• nasadzovanie nami vyvinutej aplikácie na digitalizáciu pracovísk
• zúčastňovanie sa na testovaní riešení pred ich nasadením
• zaškoľovanie užívateľov na naše IS a aplikácie
• podieľanie sa na vlastnom vývoji aplikácií a informačného systému pre koncern HOLLEN
• analýza procesov a príprava návrhov na ich zlepšenie
• podpora užívateľov s balíkom Microsoft 365
• administrácia firemných webstránok
• evidencia IT majetku
• starostlivosť o pobočky stredného a východného Slovenska ( Žilina, Prešov, Košice) a Frýdek-Místek - miesto výkonu práce podľa dohody: Teplička nad Váhom / Prešov

Stravné poskytované nad rámec zákona ( aj za dni dovolenky a prekážok v práci)
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier
Pohyblivý pracovný čas
Možnosť príležitostnej práce z domu
Príspevok na voľný čas cez benefitnú kartu (dobíjanie na mesačnej báze)
Deň prevencie (sick day) - 3x/rok
Výučba cudzieho jazyka na pracovisku
Mimoriadne príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, sobáš,..)
Nadštandardné preventívne zdravotné prehliadky (1x za 2 roky)
Softskillové vzdelávanie
Firemné akcie - vianočný večierok, športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

Čo Vám ponúkame?
• rozmanitú, nerutinnú prácu pre úspešný slovenský koncern HOLLEN
• možnosť stáť pri zrode inovácií – digitalizácia procesov
• zaškolenie na náš informačný systém a našu aplikácie
• prácu s nástrojmi postavenými na Microsoft technológiách
• možnosť iniciatívy
• profesijný rozvoj

Ak poznáte niekoho, kto sa Vám pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, kliknite, prosím, na "Odporučiť ponuku známemu", možno sa tak postaráte o štart jeho úspešnej kariéry v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, prípadne technické alebo iné .Rozhodujúca je však prax v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• základné znalosti inštalácie a aktualizácie mobilných zariadení
• základné zručnosti opravy NTB a periférii
• schopnosť analyzovať požiadavky
• znalosť produktov balíka Microsoft 365
• skúsenosti s Raspberry Pi sú vítané
• nadšenie a praktické skúsenosti v IT odbore
• skúsenosti s testovaním softvér výhodou
• analytické myslenie
• komunikačné prezentačné zručnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4403888  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac