Očný lekár - Oftalmológ od 80.000 - 120.000 CZK

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
80 000 - 120 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výnimočne pre nášho klienta, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť hľadáme 3 očných lekárov - oftalmológov -môžu byť atestovaní aj neatestovaní

- samostatné vykonávanie špecializovanej preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v odbore olftalmológia

Atestovaný lekár Plat - 70.000 CZK + bonusy od 10.000 do 50.000 CZK

Neatestovaný lekár Plat - prvé 3 mesiace 35.000 CZK, potom 52.000 CZK + 10.000 až 30.000 CZK bonusy, po atestácii bude mať plat ako atestovaný lekár

Ako HOLLEN Agency s.r.o. hľadáme pre nášho klienta, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť očných lekárov na 2 miesta: Praha a Mladá Boleslav
TPP Zmluva na dobu neurčitú priamo so zdravotníckym zariadením
Pomoc s hľadaním ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Oftalmológia - pozícia je vhodná i pre absolventa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť učiť sa nové veci a hľadať nové prístupy
- aktívny prístup k práci
- chuť profesijne rásť
- profesionálny a proklientský prístup k pacientom
- zodpovednosť a schopnosť samostatného rozhodovania

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4150921  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 80 000 Kč/mesiac