Teplička nad Váhom - Kontrola kvality na linke

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,25 - 9,03 EUR/hod.v texte - čítaj pozorne + platený čas na obed

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mať auto k dispozícii na dopravu je mimo Tepličky nad Váhom nutnosťou!
Vyžadujeme časovú flexibilitu.
Dopravu ani ubytovanie nezabezpečujeme.

Teplička nad Váhom - práca je na živnostenský list

Odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola na linke
- kompletizácia dielov na linke
- podpora vo výrobe u zákazníka
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- sortovacie /triediace služby
- mechanické úpravy a opravy
- evidencia výsledkov svojej činnosti

Našim odmeňovacím systémom sme v tomto kraji bezkonkurenční! Prečo?
Viete, že čas na Váš obed spraví minimálne 10h z odpracovaných 160h?, ktoré Vám my tiež zaplatíme?
Príklad u nás: odpracovaných 160h - 0 obed = 160 h x sadzba
!!! Príklad inde: odpracovaných 160h - 10h obed = len 150 h x sadzba !!!
Nechajte si to osobne u nás prerátať, presvedčíte sa aký je to rozdiel.

Sadzba v oblasti kontroly kvality - automobilový priemysel:
"Na živnosť" odmena za služby:

Sadzba:
Po - Pia - deň: 6,25 €/h
Po - Pia - noc : 7,65 €/h

Sobota deň: 7,92 €/h
Sobota noc: 8,05 €/h

Nedeľa: 9,03 €/h
Sviatok: 9,03 €/h

Automatické zvyšovanie všetkých uvedených sadzieb 1, 2, 5, 8, 10, 12 a viac rokov

Dovolíme si kontaktovať len vybraných kandidátov telefonicky na základe životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Auto k dispozícii na dopravu je nutnosťou
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kosatcová 24/A
841 07 Bratislava

Kontakt

ID: 4042115  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,25 EUR/hod.