Nitra - Kontrolór kvality

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
7 EUR/hod.+ Noc 1,40 €/h, + Sobota 1,67 €/h, + Nedeľa/ Sviatok 2,78 €/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre mužov aj ženy na živnosť a LEN na dlhodobú spoluprácu
Mať auto k dispozícii na dopravu je nutnosťou mimo Nitry! Vyžadujeme časovú flexibilitu.
Dopravu ani ubytovanie nezabezpečujeme
Pre urýchlenie procesu nám zavolajte 0917 522 572

Odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- sortovacie /triediace služby
- mechanické úpravy a opravy
- podpora vo výrobe u zákazníka
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- evidencia výsledkov svojej činnosti

Nitra

Našim odmeňovacím systémom sme v tomto kraji bezkonkurenční! Prečo?
Viete, že čas na Váš obed spraví minimálne 10h z odpracovaných 160h?, ktoré Vám my tiež zaplatíme?
Príklad u nás: odpracovaných 160h - 0 obed = 160 h x sadzba
!!! Príklad inde: odpracovaných 160h - 10h obed = len 150 h x sadzba !!!

Nechajte si to osobne u nás prerátať, presvedčíte sa aký je to rozdiel.

Sadzba v oblasti kontroly kvality - automobilový priemysel:

"Na živnosť" odmena za služby:
7 €/h
+ Noc 1,40 €/h
+ Sobota 1,67 €/h
+ Nedeľa/ Sviatok 2,78 €/h

Dovolíme si kontaktovať len vybraných kandidátov telefonicky na základe životopisu.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

- Vlastné auto na dopravu je mimo Nitry nutnosťou
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak a sluch
- Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu výhodou
- Možnosť výkonu nad rámec dohodnutej činnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3964049  Dátum zverejnenia: 5.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.