7,60 €/h - 10,60 €/h , min. 1.300 €/mes. pre skúsených kontrolórov kvality na linke

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
7,6 - 10,6 EUR/hod.7,60 €/h - 10,60 €/h + obed 0,5h platená + individuálne sadzby na náročné zákazky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Volajte 0917 522 572 , urýchlite výberový proces
/Po- Pi od 8h-16:30h/

Mať auto k dispozícii na dopravu je nutnosťou

Odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- sortovacie /triediace služby
- mechanické úpravy a opravy
- podpora vo výrobe u zákazníka
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- evidencia výsledkov svojej činnosti

Lozorno , Malacky , Devínska Nová Ves

Sadzba pre minimálne 2 roky skúseného kandidáta v oblasti kontroly kvality - automobilový priemysel:
od 7,80 – 10,60 €/h záleží odkiaľ pracovník cestuje (Km)
+ platený čas na obed 0,5h !

Sadzba pre minimálne 1 rok skúseného kandidáta v oblasti kontroly kvality - automobilový priemysel:
od 7,60 – 10,40 €/h záleží odkiaľ pracovník cestuje (Km)

+ náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne) 50% našich zákaziek !

Našim odmeňovacím systémom sme v BA kraji bezkonkurenčný! Prečo?
Viete, že čas na Váš obed spraví minimálne 10h z odpracovaných 160h?, ktoré Vám my tiež zaplatíme?
Príklad u nás: odpracovaných 160h - 0 obed = 160 h x sadzba

!!! Príklad inde: odpracovaných 160h - 10h obed = len 150 h x sadzba !!!

Nechajte si to osobne, či telefonicky u nás prerátať, presvedčíte sa aký je to rozdiel.

Automatické zvyšovanie všetkých uvedených sadzieb 1, 2, 5, 8, 10, 12 a viac rokov
U nás:
- Včasné vyplácanie faktúr
- Férové jednanie
- Dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou
- Možnosť spolupráce na projektoch v zahraničí

Sadzby sú platné od 14.10.2019

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]

alebo VOLAJTE 0917 522 572
/Po- Pi od 8h-16:30h/ a dohodneme si osobné stretnutie

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Mať k dispozícii auto na vlastnú dopravu na zákazku je nutnosťou
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak a sluch
- Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu
- Možnosť výkonu nad rámec dohodnutej činnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3782152  Dátum zverejnenia: 8.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,6 - 10,6 EUR/hod.7,60 €/h - 10,60 €/h + obed 0,5h platená + individuálne sadzby na náročné zákazky