14 - 16,78 EUR/hod.

Od 14 eur/h - Autoelektrikár - špecialista – Trnava

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Volajte 0917 522 572 /Po- Pi od 8.00h-15.00 h/

Práca je na 3 zmeny + víkend. Vhodnejšie pre mužov.

- Nutná prax v odbore auto-elektrikár !
- Nutná znalosť vyhlášky §22 !

Platíme aj 0,5h na obed! Prerátaj si to!

- Diagnostika porúch na elektrických častiach motorových vozidiel
- Práca so systémom ORUS, OD2, CC4
- Identifikácia chýb, ich koreňových príčin a následné vykonávanie opráv a údržby na elektroinštalácii
- Odstraňovanie elektrických chýb v automobiloch
- Montáž a demontáž zariadení a komponentov
- Práca s elektrickým ručným náradím
- Práca s meracími, diagnostickými prístrojmi a s technickými výkresmi- čítanie schém / výkresov elektroinštalácií

Miesto práce: PSA Trnava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

14 eur/h +1,39€/h za noc, +1,67€/h za sobotu +2,78€/h za nedeľu a sviatok + platíme aj čas na obed 0,5h

14 eur/h +
+1,39€/h za noc,
+1,67€/h za sobotu
+2,78€/h za nedeľu a sviatok
+ platíme aj čas na obed 0,5h

Ďalšie benefity:
- Platíme aj čas na obed
- Včasné vyplácanie faktúr
- Férové jednanie
- Dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou
- Možnosť spolupráce na projektoch v zahraničí

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autoelektrikár

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak a sluch
- Vodičský preukaz a vlastné auto podmienkou mimo TT
- Skúsenosti v automobilovom priemysle
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Možnosť výkonu nad rámec dohodnutej činnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kosatcová 24/A
841 07 Bratislava

Kontakt

ID: 3740360   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   14 eur/h +1,39€/h za noc, +1,67€/h za sobotu +2,78€/h za nedeľu a sviatok + platíme aj čas na obed 0,5h