Zvárač 8,5eur/h +za víkend, noc a sviatok. Platený čas na obed

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
8,50 eur/h + platené obedové prestávky + za noc, víkend a sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zámočnícke práce + zváranie Z – M 1 základný kurz zvárania elektrickým oblúkom taviacim sa drôtom v ochrannej atmosfére CO2, skúsenosti
Prax nutná!
Miesto výkonu práce je Trnava
- Vlastné vozidlo je nutnosťou - vlastná doprava na pracovisko

Neposkytujeme ubytovanie

Práca na živnosť
8,50 eur/h + v prípade poskytnutej služby na zákazke:

V noci + 1,39 eur/h
Počas soboty + 1,67 eur/h
Počas sviatku a nedele + 2,78 eur/h

- Platíme Vám čas na obed + 0,5h alebo 0,75h
- Včasné vyplácanie faktúr
- Férové jednanie
- Dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- Vlastné vozidlo je nutnosťou mimo TT
- Zručnosť a flexibilita
- Prax nutnosťou

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3537369  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8,50 eur/h + platené obedové prestávky + za noc, víkend a sviatok