Vysnívaná práca - automechanik - renovácia historických vozidiel

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný 1.200 EUR + mesačné odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš vzťah k historickým vozidlám a chceš aby sa Tvoja záľuba stala prácou?
Dokážeš pracovať samostatne a zároveň aj v tíme?
Hľadáš profesijnú zmenu a novú pracovnú motiváciu?

Nemusíš byť ani profesionálom. Ponúkame Ti zaujímavú a neobyčajnú prácu, plnú každodenných výziev a nových skúseností. Staň sa súčasťou zabehnutého tímu renovácií historických vozidiel Oldtimer v Stupave, ktorému sa pod rukami z kopu šrotu stáva hodnotný veterán :-)

- servis, opravy a renovácie mechanických častí historických vozidiel
- koordinácia a odborné riadenie renovačných prác
- rozoberanie a kompletizácia vozidiel
- vyhľadávanie a sumarizácia náhradných dielov
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi náhradných dielov

Stupava

Zavolaj nám - 0917/ 522 572

- práca v autodielni iba v dennej zmene od pondelka do piatku
- navyšovanie sadzby v závislosti na dĺžke spolupráce
- príspevok na DDS
- férové jednanie, profesionálne zaškolenie
- zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť zúčastniť sa na odborných kurzoch

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.2.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Prax ako automechanik a vzťah k historickým vozidlám

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kosatcová 24/A
841 07 Bratislava

Kontakt

ID: 3508169   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný 1.200 EUR + mesačné odmeny podľa výkonu