Finanční Manažer

HOLLEN s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
45 – 60 tis. Kč hrubého / měsíčně + prémie, čím více zkušeností, tím větší mzda, možný platový postup

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude zodpovědný/á za řízení správně odevzdaných podkladů pro zpracování účetnictví a mezd pro externí účetní společnost, controlling a reporting

Pracovní náplň:
Zodpovědnost za doladění a nastavení firemních, účetních a mzdových procesů před odevzdáním agendy externí účetní společnosti.
Zodpovědnost za optimální nastavení koloběhu účetních dokumentů, podkladů pro zpracování mezd a fakturaci, jeho řízení a přizpůsobování novým legislativním podmínkám.

* komunikace s účetní firmou, auditory, bankou, úřady
* pravidelný reporting mateřské firmě
* příprava účetních dokumentů
* controlling hospodaření firmy
* příprava výsledovek nákladových středisek
* správa pohledávek a závazků
* řízení měsíčních závěrek a auditů
* navrhování a nastavování nových procesů, identifikace problematických procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* dobré finanční ohodnocení
* práci v zajímavém prostředí automotive v rámci mezinárodní firmy
* měsíční prémie a benefity (příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, výuka jazyka a další)
* firemní akce
* PC + telefon

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám životopis na [email protected] alebo volajte 00421 917 522 572

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* praxi v oblasti zpracování účetnictví, účetní uzávěrky, daní a přípravě podkladů pro zpracování mezd
* pečlivost, spolehlivost, komunikace , zodpovědnost
* praxe z obdobné pozice
* MS office (Word, Excel, Powerpoint)
* znalost AJ výhodou, nie však podmienkou !

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

HOLLEN CZ s.r.o. podporuje automobilové výrobce OEM a jejich dodavatele při odstraňování nedostatků v oblasti zabezpečování kvality dodávaných dílů. Více můžete nalézt na stránkách www.hollen.cz

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3507273  Dátum zverejnenia: 3.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45 – 60 tis. Kč hrubého / měsíčně + prémie, čím více zkušeností, tím větší mzda, možný platový postup