Administratívny Referent, Spracovanie a vyhodnocovanie dát

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
20.05.2018
6,00 €/ hod. plus variabilná zložka, plus nadštandardné príplatky za zmennosť (noc a víkend)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola, spracovanie ručne písaných dát do tabuľkových prehľadov, nahrávanie dát do interného systému. Práca so skenerom. Kompletizovanie údajov, spájanie prehľadov, príprava vyhodnotení, týždenných, mesačných.
Ochota pracovať v 2 zmennej prevádzke 22,00-06,00 & 06,00-14,00.
Striedavá pohotovosť cez víkend.
Pozícia vhodná aj pre kandidáta ktorý má záujem o dlhodobé len nočné zmeny.

- Extra bonus za profitabilitu spoločnosti
- Príplatky za zmennosť
- Navyšovanie sadzby vzhľadom na dĺžku spolupráce
- Odmena 100 € za odporučenie nového kolegu
- Nástupný bonus
- Príspevok na pitný režim v letných mesiacoch
- Férové jednanie, profesionálne zaškolenie koordinátormi
- Dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti
- Možnosť spolupráce na projektoch v zahraničí
- Záujemcom mimo Bratislavy ponúkame možnosť zabezpečenia ubytovania

- vhodných kandidátov budeme priebežne volať na osobné pohovory
- NJ/AJ a vodičský preukaz sú výhodou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť rýchlo a kvalitne spracovávať dáta do elektronickej podoby
- pohotovo reagovať na požiadavky zmien a filtrovania dát

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3264983  Dátum zverejnenia: 3.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,00 €/ hod. plus variabilná zložka, plus nadštandardné príplatky za zmennosť (noc a víkend)