Príď medzi nás! Práca na nových projektoch v oblasti kontroly kvality; 6,10 - 9,00 EUR/hod.

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
živnosť: 6,10 - 9,00 EUR/hod. + extra za noc a víkend; DOVP: 5,00 EUR/hod. + príplatky za noc a víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle
- sortovacie /triediace služby
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- mechanické úpravy a opravy
- podpora vo výrobe u zákazníka
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- evidencia výsledkov svojej činnosti

- 6,10 - 9,00 EUR/ odpracovaná hodina
- na základe výkonu a počtu hodín a flexibility
- Odmena 100 € za odporučenie nového na spoluprácu
- pitný režim v letných mesiacoch
- Včasné vyplácanie faktúr
- Férové jednanie,
- Dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou
- Možnosť spolupráce na projektoch v zahraničí
- Záujemcom mimo Bratislavy ponúkame možnosť zabezpečenia ubytovania

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím napíšte nám na doleuvedený mail.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.6.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak a sluch
- Skúsenosti v oblasti automotive výhodou
- Vlastné auto výhodou, mimo BA nutnosť
- Možnosť výkonu nad rámec dohodnutej činnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kosatcová 24/A
841 07 Bratislava

Kontakt

ID: 3192805   Dátum zverejnenia: 28.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   živnosť: 6,10 - 9,00 EUR/hod. + extra za noc a víkend; DOVP: 5,00 EUR/hod. + príplatky za noc a víkend