Kechnec 6,25 - 9,03 €/h - dlhodobo (sortovacie práce a drobné opravy dielov)

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 600 EUR/mesiac 6,25 - 9,03 eur/h + platené obedové prestávky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zavolajte nám Po- Pi od 8h-16h

0917 522 572
Jurkovičová

- sortovacie /triediace služby
- mechanické úpravy a opravy
- evidencia výsledkov svojej činnosti

práca aj v noci , aj víkendy

Odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle

Kechnec - nástup ihneď

Našim odmeňovacím systémom sme v KE kraji bezkonkurenčný! Prečo?
Viete, že čas na Váš obed spraví minimálne 10h z odpracovaných 160h?, ktoré Vám my tiež zaplatíme?

Príklad u nás: odpracovaných 160h - 0 obed = 160 h x sadzba
!!! Príklad inde: odpracovaných 160h - 10h obed = len 150 h x sadzba !!!

Sadzba:
Po - Pia - deň: 6,25 €/h
Po - Pia - noc : 7,65 €/h

Sobota deň: 7,92 €/h
Sobota noc: 8,05 €/h

Nedeľa: 9,03 €/h
Sviatok: 9,03 €/h

Automatické zvyšovanie všetkých uvedených sadzieb 1, 2, 5, 8, 10, 12 a viac rokov

Informácie o výberovom konaní

Zavolajte nám :

Jurkovičová

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vlastné auto veľkou výhodou, mimo Kechnec nutnosťou
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak a sluch
- Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu výhodou
- Možnosť výkonu nad rámec dohodnutej činnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kosatcová 24/A
841 07 Bratislava

Kontakt

ID: 1723468  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 600 EUR/mesiac6,25 - 9,03 eur/h + platené obedové prestávky