Od 7.1. 2020 nástup _ 7,60 €/h - 10,60 €/h pre min. 1 rok skúsených v kontrole kvality

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
7.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacv texte inzerátu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mať auto k dispozícii na dopravu nutnosťou
Výberové konanie a nástup bude od 7.1.2020

Odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- sortovacie /triediace služby
- mechanické úpravy a opravy
- podpora vo výrobe u zákazníka
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- evidencia výsledkov svojej činnosti

Devínska Nová Ves , Lozorno , Malacky

Našim odmeňovacím systémom sme v BA kraji bezkonkurenčný! Prečo?
Viete, že čas na Váš obed spraví minimálne 10h z odpracovaných 160h?, ktoré Vám my tiež zaplatíme?

Príklad u nás: odpracovaných 160h - 0 obed = 160 h x sadzba

!!! Príklad inde: odpracovaných 160h - 10h obed = len 150 h x sadzba !!!

Nechajte si to osobne, či telefonicky u nás prerátať, presvedčíte sa aký je to rozdiel.
Sadzba pre minimálne 2 roky skúseného kandidáta v oblasti kontroly kvality - automobilový priemysel:
od 7,80 – 10,60 €/h záleží odkiaľ pracovník cestuje (Km)
+ platený čas na obed 0,5h !
+ náročnosť konkrétnej zákazky (individuálne) 50% našich zákaziek !
Sadzba pre minimálne 1 rok skúseného kandidáta v oblasti kontroly kvality - automobilový priemysel:
od 7,60 – 10,40 €/h záleží odkiaľ pracovník cestuje (Km)

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie začíname od 7.1.2020.
Dovolíme si kontaktovať len vybraných kandidátov telefonicky na základe životopisu od 7.1.2020
Volať na HR bude možné až od 7.1.2020

Posielajte Vaše životopisy priebežne na [email protected] alebo reagujte na tento inzerát priamo

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok v kontrole kvality na linke

- Vlastné auto na dopravu je nutnosťou
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak a sluch
- Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu výhodou
- Možnosť výkonu nad rámec dohodnutej činnosti

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1723468  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac