Chyžná

Holiday Inn Trnava

Miesto práce
Hornopotočná 5, Trnava
Termín nástupu
ASAP
800 - 950 EUR/mesiac800 - 950 EUR/mesiac Základná mzda je nástupná základná zložka mzdy, po skúšobnej dobe navýšenie * horná hranica mzdy zahŕňa víkendové a nočné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiavať v čistote všetky izby na hoteli (výmena posteľného prádla, froté, atď.)
- mať poriadok na chodbe, v sklade, vo výlevke
- umývať okná, tepovať koberce
- polievať kvety
- vykonávanie inventúry tovaru na mesačnej báze a podľa potreby účasť na inventúre strediska
- kontrola minibarov na izbe - záruka nápojov
- hlásiť poruchy na izbách
- dodržiavať IHG smernicu pri upratovaní izieb
- nosiť pracovnú uniformu a menovku
- dodržiavať príkazy a nariadenia vedúceho pracovníka
- dodržiavať časový harmonogram stanovený priamym nadriadeným
- dodržiavať BOZP a PO predpisy
- v prípade potreby byť nápomocný na všetkých oddeleniach hotela podľa pokynov riaditeľa spoločnosti

práca pre renomovanú medzinárodnú sieť hotelov
zamestnanecké výhody a zľavy
možnosť využitia wellness a fitness centra
parkovanie v podzemnej garáži hotela
zamestnanecká strava
zľavy na ubytovanie v sieti hotelov IHG po celej EU

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopisy v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme každému uchádzačovi za záujem pracovať pre náš hotel, avšak vzhľadom na vysoký záujem budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
pozornosť
spoľahlivosť
fyzická zdatnosť
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
tímová práca
samostatnosť

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421333250520
E-mail: poslať životopis
ID: 4821645  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac