F&B manažér

Holiday Inn Trnava

Miesto práce
Hornopotočná 5, Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiacVýška odmeny závisí od dosahovania výsledkov a plnenia si povinností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel Holiday Inn Trnava hľadá do F&B tímu profesionála, ktorý našiel vo svete gastro služieb vášeň a je odhodlaný poskytnúť našim hosťom prvotriedne služby a prispieť svojimi skúsenosťami a pracovným nasadením k ich neustálemu zlepšovaniu. Vašou úlohou bude:
- organizovanie, riadenie, kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod výrobného a odbytového strediska hotela (kuchyňa, reštaurácia, lobby bar, kongresový bar;
- komplexný a operatívny manažment F&B prevádzky;
- zodpovednosť za tvorbu kalkulácií, nápojových lístkov;
- zodpovednosť za efektivitu a logistiku skladového hospodárstva;
- zodpovednosť za riadne a včasné spracovanie inventúr na zverených strediskách;
- zodpovednosť za celkovú kvalitu poskytovaných služieb;
- zodpovednosť za zvyšovanie kvality a úrovne poskytovaných služieb;
- sledovanie a uplatňovanie noviniek a trendov v oblasti gastronómie;
- zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych noriem;
- dohľad a realizácia firemných akcií, školení, seminárov, rodinných osláv a spoločenských podujatí;
- zodpovednosť za správne, včasné a riadne spracovanie príslušných prevádzkových dokladov a výkazov;
- zabezpečovanie a kontrola dodržiavania prevádzkových, hygienických a bezpečnostných štandardov;
- kontrola a zodpovednosť za efektivitu práce na zverených úsekoch;
- komunikácia s klientom a vytváranie dlhodobých pozitívnych vzťahov;
- príprava, koordinovanie a zabezpečovanie požiadaviek klientov;
- práca s Materials a Micros v centrálnom PC na úseku F&B;
- komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov;
- riešenie prípadných krízových situácií;
- navrhovanie a zlepšovanie nových pracovných postupov;
- vedenie, koordinácia a motivácia pracovníkov (kontrolná a riadiaca činnosť);
- zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh stanovených vedením spoločnosti;
- účasť podľa potreby na kongresových a spoločenských akciách;
- účasť na manažérskych poradách a convention poradách

Ponúkame Vám primerané finančné ohodnotenie, práca v mladom kolektíve, strava v hotelovej kantíne , pracovná uniforma, wellness a fitness zdarma, parkovanie v podzemnej garáži, zaujímavý balík výhod, hotelové zľavy v celej EU v sieti IHG a možnosti učiť sa nové zručnosti, nadobúdať nové skúsenosti a rozvíjať svoju kariéru.

Stanete sa rovnocenným členom tímu pozitívnych odborníkov. A čo je najdôležitejšie, ponúkame vám priestor byť sami sebou a priestor, kde môžete rásť.
Bližšie informácie o náplni práce poskytneme kandidátom na osobnom pohovore.
Ak toto znie pre vás ako vytúžený krok vo vašej kariére, napíšte nám .
V prípade, že vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis a krátky motivačný list na e-mailovú adresu. Nezabudnite uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate: F&B manažér.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
- nutná prax v hoteloch alebo reštauráciách s vyšším štandardom obsluhy
- profesionálny prístup ku klientom a k zamestnancom
- vysoké pracovné nasadenie
- organizácia a riadenie ľudí
- ovládanie minimálne anglického jazyka podmienkou
- príjemné komunikatívne vystupovanie
- vysoký zmysel pre detail

Holiday Inn Trnava je medzinárodný 4-hviezdičkový hotel nachádzajúci sa v centre krásnej historickej Trnavy. Celoročne sa tu uskutočňuje množstvo akcií, od kongresov, školení, svadieb, večierkov či plesov až po koncerty či divadlá. Dôležitou klientelou sú aj športové tímy, ktoré hostíme celoročne. Ak máte záujem o zaujímavé miesto na kariérny rast a prax, Holiday Inn Trnava je tou správnou voľbou.

Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.
ID: 4795816  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac