F&B manažér

Holiday Inn Trnava

Miesto práce
Hornopotočná 5, Trnava
Termín nástupu
asap
1 500 - 1 800 EUR/mesiacVýška odmeny závisí od dosahovania výsledkov a plnenia si povinností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel Holiday Inn Trnava hľadá do F&B tímu profesionála, ktorý našiel vo svete gastro služieb vášeň a je odhodlaný poskytnúť našim hosťom prvotriedne služby a prispieť svojimi skúsenosťami a pracovným nasadením k ich neustálemu zlepšovaniu. Vašou úlohou bude:
- organizovanie, riadenie, kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod výrobného a odbytového strediska hotela (kuchyňa, reštaurácia, lobby bar, kongresový bar;
- komplexný a operatívny manažment F&B prevádzky;
- zodpovednosť za tvorbu kalkulácií, nápojových lístkov;
- zodpovednosť za efektivitu a logistiku skladového hospodárstva;
- zodpovednosť za riadne a včasné spracovanie inventúr na zverených strediskách;
- zodpovednosť za celkovú kvalitu poskytovaných služieb;
- zodpovednosť za zvyšovanie kvality a úrovne poskytovaných služieb;
- sledovanie a uplatňovanie noviniek a trendov v oblasti gastronómie;
- zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych noriem;
- dohľad a realizácia firemných akcií, školení, seminárov, rodinných osláv a spoločenských podujatí;
- zodpovednosť za správne, včasné a riadne spracovanie príslušných prevádzkových dokladov a výkazov;
- zabezpečovanie a kontrola dodržiavania prevádzkových, hygienických a bezpečnostných štandardov;
- kontrola a zodpovednosť za efektivitu práce na zverených úsekoch;
- komunikácia s klientom a vytváranie dlhodobých pozitívnych vzťahov;
- príprava, koordinovanie a zabezpečovanie požiadaviek klientov;
- práca s Materials a Micros v centrálnom PC na úseku F&B;
- komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov;
- riešenie prípadných krízových situácií;
- navrhovanie a zlepšovanie nových pracovných postupov;
- vedenie, koordinácia a motivácia pracovníkov (kontrolná a riadiaca činnosť);
- zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh stanovených vedením spoločnosti;
- účasť podľa potreby na kongresových a spoločenských akciách;
- účasť na manažérskych poradách a convention poradách

Ponúkame Vám primerané finančné ohodnotenie, práca v mladom kolektíve, strava v hotelovej kantíne , pracovná uniforma, wellness a fitness zdarma, parkovanie v podzemnej garáži, zaujímavý balík výhod, hotelové zľavy v celej EU v sieti IHG a možnosti učiť sa nové zručnosti, nadobúdať nové skúsenosti a rozvíjať svoju kariéru.

Stanete sa rovnocenným členom tímu pozitívnych odborníkov. A čo je najdôležitejšie, ponúkame vám priestor byť sami sebou a priestor, kde môžete rásť.
Bližšie informácie o náplni práce poskytneme kandidátom na osobnom pohovore.
Ak toto znie pre vás ako vytúžený krok vo vašej kariére, napíšte nám .
V prípade, že vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis a krátky motivačný list na e-mailovú adresu. Nezabudnite uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate: F&B manažér.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
- nutná prax v hoteloch alebo reštauráciách s vyšším štandardom obsluhy
- profesionálny prístup ku klientom a k zamestnancom
- vysoké pracovné nasadenie
- organizácia a riadenie ľudí
- ovládanie minimálne anglického jazyka podmienkou
- príjemné komunikatívne vystupovanie
- vysoký zmysel pre detail

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421333250520
E-mail: poslať životopis
ID: 4795816  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac