Kuchár

Holiday Inn Trnava

Miesto práce
Hornopotočná, Trnava
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiac* horná hranica mzdy zahŕňa víkendové príplatky - prípadné nadčasy a vyplácané ku mzde extra a môžu ju navýšiť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava pokrmov- raňajky, obedové menu, a la carte
- zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
- dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- sledovanie správnych skladových zásob základných surovín

- práca pre renomovanú sieť hotelov
- možnosť sebarealizácie, kariérny rast
- účasť na školeniach a kurzoch
- možnosť využívať podzemnú garáž, zamestnanecké
stravovanie
- zľavy na ubytovanie a stravovanie v celosvetovej sieti hotelov Intercontinental Hotel Group
- po skúšobnej dobe možnosť príplatkov formou variabilnej zložky mzdy

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopisy v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme každému uchádzačovi za záujem pracovať pre náš hotel, avšak vzhľadom na vysoký záujem budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

- tvorivosť, kreativita
- zodpovedný prístup k práci
- lojálnosť voči spoločnosti
- zmysel pre detail a čistotu
- samostatnosť
- precíznosť pri príprave jedál
- zodpovednosť za vizuálnu stránku pokrmov

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.
ID: 4029046  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac