Wellness recepčná / recepčný

Holiday Inn Trnava

Miesto práce
Hornopotočná 5, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie
- poskytovanie informácií klientom
- vybavovanie telefonickej komunikácie
- prijímanie objednávok na masáže a vstupy do wellness a fitness centra
- administratívna činnosť spojená s chodom recepcie
- práca s pokladňou a terminálom
- udržiavanie čistoty počas chodu wellness
- úzka spolupráca s oddeleniami hotela
- riešenie reklamácií zákazníkov
- schopnosť prevziať zodpovednosť a pracovať samostatne
- poskytuje informácie o hotelových službách a cenách
- komunikácia so zákazníkmi

Ponúkame Vám primerané finančné ohodnotenie, práca v mladom kolektíve, strava v hotelovej kantíne , wellness a fitness zdarma, parkovanie v podzemnej garáži, hotelové zľavy v celej EU v sieti IHG a možnosti učiť sa nové zručnosti, nadobúdať nové skúsenosti a rozvíjať svoju kariéru.

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopisy v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme každému uchádzačovi za záujem pracovať pre náš hotel, avšak vzhľadom na vysoký záujem budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hoteliérstvo, cestovný ruch, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoké pracovné nasadenie;
- časovo flexibilná osoba;
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je
podmienka;
- príjemné a ústretové vystupovanie voči klientom a
personálu hotela;
- zodpovedný a spoľahlivý prístup a dôslednosť v práci;
- schopnosť pracovať samostatne;

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.
ID: 3630668  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.